Zapraszamy na Andrzejki w Legendach Miasta. Poczuj klimat miejsca owianego legendą. Spędź ten wieczór z przyjaciółmi. Kameralnie. Smacznie. Wyjątkowo. Smacznie
Tego dnia w swój muzyczny świat zabiorą nas Natalia Marczuk i Filip Nastulak czyli połączenie wrażliwego, mocnego głosu z charyzmatyczną gitarą.

W ofercie:
Zestaw I
🔸Plastry bakłażana zapiekane z pomidorem i mozzarellą z duetem pesto
🔸Zupa z jagnięciny z zielona soczewicą i pieczoną papryką
🔸Żeberko wieprzowe w sosie BBQ z zieloną fasolką i ziemniakami w popiele
🔸Lody chałwowe z frużeliną wiśniową

Zestaw II
🔸Plastry bakłażana zapiekane z pomidorem i mozzarellą z duetem pesto
🔸Krem z pieczonej papryki, chrustem z pora i czarnuszką
🔸Stek z grochu i cieciorki z sałatką z jabłka i orzechów włoskich
🔸Lody chałwowe z frużeliną wiśniową

Dodatkowo każda para otrzymuje butelkę wina musującego Reina Frizzante🍾🍾🍾

🎼Gość muzyczny🎼

blank
Natalia Marczuk & Filip Nastulak

Poznali się kilka lat temu w Szkole Muzycznej im. Tadeusza Szeligowskiego w Lublinie, ucząc się tam jazzu, a od kilku miesięcy grają w duecie. Koncertują na Lubelszczyźnie, ale nie tylko. Mieli okazję m.in. wystąpić w programie na żywo “Studio na Tarasie LCK” w TVP3 Lublin. Prezentują polskie przeboje, światowe klasyki, ale też własne kompozycje. W lipcu tego roku Natalia wydała EP-KĘ z autorskimi utworami, którą możecie usłyszeć nie tylko na wielu Streamingach takich jak Spotify, Tidal, czy YouTube, ale także w stacji Polskiego Radia Lublin. Młodzi muzycy są laureatami wielu prestiżowych konkursów np. 2 miejsce na Międzynarodowym Festiwalu ,, Magia Italiana” We Włoszech (Natalia) czy Nagroda za najlepszą solówkę Carlosa Santany w RMF FM (Filip). Oprócz stałej pracy nad wokalem, Natalia jest również aktorką w Młodzieżowym Teatrze Panopticum, a jej zamiłowaniem jest pisanie wierszy, malarstwo czy taniec, którym mogła się wykazać na Charytatywnym Konkursie “Dance with me”, na którym zdobyła kryształową kulę. Natalia dostała również nominacje do tegorocznych Żurawi – Lubelskich Wyróżnień Kulturalnych.

Zadzwoń i zarezerwuj stolik
📞690 868 808📞
Zapraszamy!