Imprezy
okolicznościowe

Klimatyczne
miejsce

NA IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

Ważne wydarzenia rodzinne: chrzciny, komunie, wesela, rocznice ślubu i inne jubileusze, wymagają wyjątkowej oprawy. Restauracja Legendy Miasta jest miejscem, w którym historia i lubelskie legendy przeplatają się z nowoczesnym designem, tworząc niezwykłą atmosferę.

Rozsmakowywanie się w lokalnych tradycjach kulinarnych uchwyconych w wyśmienitych daniach skomponowanych przez naszego Szefa Kuchni oraz ciepłe, przyjazne przestrzenie z zaskakującymi detalami – wspólne celebrowanie ważnych rodzinnych wydarzeń ma w naszym Hotelu także dodatkowy, nieoczywisty i podszyty miejskimi legendami wymiar. Warto odkrywać go wspólnie.

Przyjęcia okolicznościowe w restauracji Legendy Miasta to:

Eleganckie, klimatyzowane sale mogące pomieścić nawet 250 osób

Profesjonalna obsługa, opiekun ze strony Hotelu podczas większych uroczystości

Doskonałe menu dopasowane do charakteru wydarzenia
zaplecze hotelowe dla Gości
 
 
Wyjątkowa atmosfera i niebanalny klimat spotkania

Zapraszamy do kontaktu:

Paulina Pukaluk


paulina.pukaluk@accor.com

Chrzciny & komunie

Fantastyczne przyjęcia

NA CHRZCINY I KOMUNIE

Przyjęcia z okazji chrzcin lub pierwszej komunii to ważne wydarzenia w rodzinnej historii. W naszych eleganckich salach możemy zaaranżować przestrzeń zgodnie z oczekiwaniami Gości, aranżując sale odpowiednio do okoliczności.
Na te szczególne okazje przygotowujemy specjalne menu, w którym – zwłaszcza w przypadku przyjęć komunijnych, uwzględniamy specjalne preferencje kulinarne najmłodszych Gości. Nie zapominamy również o dorosłych, oferując im prawdziwą ucztę z dań tworzonych przez naszego Szefa Kuchni, który odkrywa na nowo wyjątkowe smaki kuchni międzynarodowej i lokalnej.

Do dyspozycji dzieci oddajemy ponadto kącik zabaw inspirowany legendą o lubelskim herbie, w którym znajdują się m.in. stołki-koziołki.

Chrzciny i komunie w restauracji Legendy Miasta to:

Dopasowana do okoliczności aranżacja sal
 
Wyjątkowe menu uwzględniające preferencje smakowe dzieci
Profesjonalna obsługa
 
 
Kącik zabaw oraz możliwość posłuchania lubelskich legend.

Wesela

Najważniejsze w życiu

CZYLI WESELE IDEALNE

Ślub i wesele na zawsze wpiszą się w historię nowej drogi życia Młodej Pary. Dlatego tak ważne jest, aby ten dzień był idealny. Po wzruszeniach podczas ceremonii następuje czas zabawy – wesela, które powinno zapaść w pamięć zgromadzonych Gości.
W restauracji Legendy Miasta organizujemy wyjątkowe przyjęcia weselne nawet dla 300 osób. Naszymi wyróżnikami są: wyjątkowy i niespotykany wystrój oraz doskonała kuchnia. Wspólnym mianownikiem tych dwóch, jakże ważnych elementów są lubelskie legendy, które tworzą niezwykłą atmosferę naszego hotelu i które nasi Goście mogą odkrywać niemal na każdym kroku, począwszy od recepcji, poprzez karty menu, na aranżacji poszczególnych pięter hotelu i pokojach skończywszy.

Wyjątkowe wesela w restauracji Legendy Miasta:

Sale mogące pomieścić nawet 250 osób
Niesztampowe, oryginalne przestrzenie
Indywidualnie skomponowana karta menu
 
Aperitif na powitanie gości z canapes & koktajlami

Zaplecze hotelowe dla gości weselnych

Miejsce zabaw dla dzieci
 
wsparcie doświadczonego opiekuna ze strony Hotelu

Uroczyste
obiady

Uroczyste obiady

NA KAŻDĄ OKOLICZNOŚĆ

Obiady w gronie rodziny, czy przyjaciół to doskonała okazja do tego, by zatrzymać się na moment i razem celebrować chwile, rozkoszując się ciepłą, przyjazną atmosferą i znakomitymi daniami.
Restauracja Legendy Miasta jest miejscem idealnym do organizacji takiego spotkania. Doskonałe menu zaprasza do niezapomnianej podróży do krainy wykwintnych smaków, tworzonych w oparciu o międzynarodowe i lokalne tradycje kulinarne. Lubelski koloryt nasi Goście odnajdą zresztą na każdym kroku, odkrywając imponujące detale nawiązujące do legend związanych z miastem.

Obiady okolicznościowe w restauracji Legendy Miasta to:

Menu dopasowane do charakteru spotkania
Specjalne menu dla dzieci
 
Dostosowana do liczby gości i okoliczności aranżacja stołów
Profesjonalna obsługa
 
 
Kącik zabaw dla dzieci

Zapraszamy do kontaktu:

Paulina Pukaluk


paulina.pukaluk@accor.com